Sukcesy uczniów

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/15

Szkoła Podstawowa - laureaci



Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2011/2012 z Kółka Literacko- Muzycznego prowadzonego przez mgr Renatę Łęczyńską

- Daniel Aftyka- III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym pt „Książka , którą poleciłbym koledze” organizowanym przez PZN w Warszawie (konkurs polegał na zaprezentowaniu przed jury napisanej przez siebie recenzji)

- Marek Młynarczyk -II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym pt „Książka , którą poleciłbym koledze” organizowanym przez PZN w Warszawie (j.w.)

- Wyróżnienie w Ogólnopolskim  Konkursie na Recenzję  Książki Mówionej na CD
- I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie na Parafrazę Pieśni lub Fraszki Jana Kochanowskiego (SP nr 2 w Lublinie)
- Agnieszka Pietrzak –Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Herbertowskim- kategoria muzyczna (Agnieszka zaśpiewała  wiersz Zbigniewa Herberta „Wilki” i „Ja” do muz. Renaty Łęczyńskiej
- Natalia Zagojska III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie na Parafrazę Pieśni lub Fraszki Jana Kochanowskiego (SP nr 2 w Lublinie)
- Kacper Pyrka- III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie  Literackim „Inny-obcy?”. Konkurs dotyczył szeroko rozumianego zjawiska inności. Był rozgrywany w dwóch kategoriach a każda z nich obejmowała dwie części; wypowiedź pisemną i prezentację multimedialną. W kategorii I należało napisać esej  związany z zagadnieniem wyobcowania, doznania poczucia inności. Kacper pisał o niepełnosprawności. Oprócz cennych nagród nasz uczeń zdobył indeks Wyższej Uczelni.
- tytuł laureataw Ogólnopolskim Konkursie „Świat bez barier”, pod hasłem: „Więc chodź, pomaluj mój świat”. W siódmej edycji, organizowanej przez Zespół Szkół Integracyjnych im. Komisji Edukacji Narodowej w Wałbrzychu, wzięło udział aż 610 osób z całej Polski.
- Mateusz Król - tytuł laureataw Ogólnopolskim Konkursie „Świat bez barier”, pod hasłem: „Więc chodź, pomaluj mój świat”. W siódmej edycji, organizowanej przez Zespół Szkół Integracyjnych im. Komisji Edukacji Narodowej w Wałbrzychu, wzięło udział aż 610 osób z całej Polski.
- I miejsce w  3. edycji Konkursu Literacko - Graficznego Bazgroł 2012.
Baśń Mateusza z ilustracjami Bożeny Kazanowskiej pokonała 1208 prac literackich dzieci z całej Polski
- III miejsce w  Konkursie Literackim
na Bajkę, Wiersz i Opowiadanie dla Dzieci (49 prac niewidomych i niedowidzących uczniów) organizowanego przez Okręg Śląski Polskiego Związku Niewidomych oraz Specjalny Ośrodek Edukacyjno-Leczniczo-Rehabilitacyjny dla Dzieci Niewidomych i Niedowidzących z siedzibą w Rudołtowicach w ramach projektu „Chociaż różni, wszyscy jesteśmy ludźmi”
 
- Nagranie piosenki w Radiu Lublin o książeczkach dotykowych na stronę www ksiazkidotykowe.pl
przez grupę 6 dziewczynek: Agatę Popławską, Agnieszkę Pietrzak, Klaudię Szaniawską, Ewę Dychę, Adę i Oliwię z kl.6
(sł. muz. Piosenki R. Łęczyńska)


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2011/2012


Szkoła Podstawowa

 

 Laureat  - Ogólnopolski  Konkurs "Świat bez barier"       Mateusz Król kL.V
I miejsce - Ogólnopolski Konkurs Literacko-Plastyczny "Kolorowy Świat Bajki"  Mateusz Król kl. V
Laureat - Ogólnopolski Konkurs "Świat bez barier"  Martyna Camutalis kl. I
III miejsce - Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy "Książka którą poleciłbyś koledze" Daniel Aftyka
 

 


Gimnazjum

I miejsce XIX Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Mieszkam w Beskidach" Kacper Cebryk kl.I
I miejsce XIX Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Mieszkam w Beskidach" Natalia Zagojska kl.I
I miejsce XIX Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Mieszkam w Beskidach" Dominik Kantyka kl.III
I miejsce IX Ogólnopolski Integracyjny Konkurs Piosenki"Śpiewajmy razem" Agnieszka Pietrzak kl.II
III miejsce X Ogólnopolski Konkurs Piosenki i Recytacji Legionowej, Żołnierskiej i Niepodległościowej Agnieszka Pietrzak kl.II
I miejsce VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Pocztówka z wakacji" Monika Szwałek kl.III
Laureat Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Świat bez barier" Ewa Dycha kl.I
II miejsce Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy: Książka którą poleciłbyś koledze Marek Młynarczyk kl.I


Liceum Ogólnokształcące

III nagroda I Konkurs Literacki "Inny-Obcy" Kacper Pyrka kl.I
Laureat Ogólnopolski Konkurs "Świat bez barier" Kacper Pyrka kl.I
I miejsce X Ogólnopolski Konkurs Piosenki i Recytacji Poezji Legionowej, Żołnierskiej i Niepodległościowej Piotr Bożym kl.II
I miejsce XIX Finał Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Mieszkam w Beskidach" Piotr Kloc kl.III
III miejsce Ogólnopolski Konkurs na Recenzję Książki Mówionej Beata Janaszek kl.III
III miejsce w kategorii wokalnej II Wojewódzki Konkurs Artystyczny Piotr Bożym kl.II


Wyróżnienia, nagrody i podziękowania dla Ośrodka

Nagroda za zajęcie I miejsca w konkursie "Hura Makulatura - Książki do Bibliotek" listopad 2011
Wyróżnienie w konkursie "Dobry Sąsiad" z okazji 20-lecia Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży Warszawa 2011
Dyplom Laureata w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Pocztówka z wakacji" Warszawa 2011
Podziękowanie za udział w XVIII Ogólnopolskim, IV Międzynarodowym Festiwalu Piosenki, Teatru, Tańca i Plastyki Łęczna 2011

Podziękowanie za udział i prezentację szkolnego projektu edukacyjnego w ramach konferencji Nauczyciel - liderem w działaniu ucznia - przykłady dobrych praktyk, organizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w Sali Kolumnowej Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej   Warszawa 2012

 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2010/2011

 

- I miejsce w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mieszkam w Beskidach", Natalia Zagojska, kl.VI

- II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Portret zimowy", Patrycja Bożek, kl.II

- III miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Ozdoby Bożonarodzeniowe", Martyna Camutalis, kl.I

- Wyróżnienie na VI Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni i Piosenki o Lublinie i Lubelszczyźnie, Daniel Aftyka, kl. IV

- II miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie "Cztery Pory Roku", Ewa Dycha, kl. I Gimnazjum

- III miejsce w XVIII Międzynarodowym konkursie plastycznym, Monika Szwałek, II kl. Gimnazjum

- Nagroda w VI Ogólnopolskim Konkursie Dziecięcego Rekodzieła Artystycznego, Michał Gawroński, ZET. Gimnazjum

- Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Ptaki Cudaki", Agnieszka Pietrzak, I kl. Gimnazjum

- Nagroda w Międzynarodowym Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży z zaburzeniami Wzroku
"Życie w lesie", Dominik Kantyka, II kl. Gimnazjum

- II miejsce w regionie na VIII Lubelskich Spotkaniach z Poezją Jana Pawła II i Religijną Piosenką Poetycką, Małgorzata Brodziak kl. II Gimnazjum; wyróżnienia - Piotr Bożym kl. I LO i Sebastian Szymański kl. II LO

- II Miejsce w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mieszkam w Beskidach", Beata Janaszek, II kl. LO,

- II Miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Maryjnej "Santa Maria" na Jasnej Górze, Piotr Bożym, II kl. LO,

- Nagroda Starosty Powiatu Mieleckiego w III Ogólnopolskim Konkursie "Cztery Pory Roku", Klaudia Pyć, III kl. LO,

- II Miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Cztery Pory Roku, Jesień", Piotr Kloc, II kl. LO,

- II Miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Lublin - stolicą wschodu", Konrad Pawlak, V kl. SP,

- III Miejsce w Ogólnopolskim konkursie Plastycznym "Lublin - stolicą wschodu", Judyta Sułek, V kl. SP,

- Nagroda Specjalna Radia Lublin i "Gościa Niedzielnego" w Konkursie Wiedzy o Henryku Wieniawskim, Daniel Aftyka, IV kl. SP,

- Nagroda w 14 Jesiennym Konkursie Recytatorskim "Chopin i jego przyjaciele", Daniel Aftyka, IV kl.SP,

- I Miejsce w II Edycji Międzyszkolnego Konkursu Lublin - Stolicą Kultury 2016, Piotr Bożym, II kl. LO,

- Nagroda w X Konkursowym Przeglądzie Zespołów Kolędniczych "Szczodraki 2010/2011", Piotr Bożym, II kl. LO,

- Wyróżnienie w kategorii recytacji XI Lubelskiego Festiwalu Herbertowskiego, Małgorzata Brodziak, III kl. Gimn.,

       Za szczególne osiągnięcia dydaktyczne w roku szkolnym 2010/2011 uczniowie, nauczyciele i Ośrodek otrzymali dyplomy i nagrody z rąk Prezydenta Miasta Lublin dr Krzysztofa Żuka podczas corocznych spotkań Prezydenta i władz miasta z laureatami międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów przedmiotowych i artystycznych.
Nasi uczniowie ze szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum ogólnokształcącego otrzymali aż 16 tytułów laureata.
 
 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2009/2010:

- I Miejsce w VII Ogólnopolskim Integracyjnym Konkursie Piosenki RADOM 13 maja 2010, Sebastian Szymański, kl. II LO

- Nagroda w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym dla dzieci i młodzieży z zaburzeniami wzroku „JOY TO CREATE”, Klaudia Pyć, kl. II LO

- Nagroda I stopnia w XX Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Świat moich marzeń”, Agnieszka Pietrzak, kl. I GIM

- Nagroda I stopnia w XX Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Świat moich marzeń”, Monika Szwałek, kl. I GIM

- I Miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Magiczne okienko”, Kacper Cebryk, Zespół edukacyjno-terapeutyczny

- I Miejsce w IX Ogólnopolskim Konkursie Piosenki i Recytacji Poezji Legionowej, Żołnierskiej i Niepodległościowej, Piotr Bożym, kl. III GIM

- Nagroda II stopnia w XX Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Świat moich marzeń”, Michał Gawroński, Zespół edukacyjno-terapeutyczny

- Nagroda I stopnia w VII Ogólnopolskim Integracyjnym Konkurssie Piosenki RADOM 13 maja 2010, Małgorzata Brodziak, kl. II GIM

- III Miejsce w IX Ogólnopolskim Konkursie Piosenki i Recytacji Poezji Legionowej, Żołnierskiej i Niepodległościowej, Daniel Aftyka

- I Miejsce w XVII Finale Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Mieszkam w Beskidach”, Natalia Zagojska

- Nagroda w XIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „W krainie mrozu i śniegu”, Patrycja Bożek

- Nagroda Radnych w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Anioł XXI wieku”, Ewa Dycha
 
Za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze w roku szkolnym 2009/2010 Ośrodek otrzymał
Dyplom przyznany przez Prezydenta Miasta Lublin Adama Wasilewskiego, na corocznym spotkaniu z laureatami ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów przedmiotowych w czerwcu 2010r.
 


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2008/2009:

- I Miejsce w Ogólnopolskim konkursie Literackim "Gdybym był czarodziejem", Marek Młynarczyk, kl. IV/V SP

- I Miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mieszkam w Beskidach", Konrad Pawlak, kl. III SP

- I Miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Ozdoba choinkowa", Ewa Bilewicz, kl. I LO, wyróżnienie Michał Gawroński, Kacper Cebryk

- III Miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Moja Kartka Wielkanocna", Jakub Sochal, kl. 0/I SP

- I Miejsce w VIII Ogólnopolskim Konkursie Piosenki i Recytacji Poezji Legionowej i Żołnierskiej, Szczepan Karaś, kl. III LO

- II Miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Plastyczne Interpretacje Poezji Agnieszki Osieckiej", Wioletta Jarosławska, kl. III G

- II Miejsce w VI Ogólnopolskim Konkursie Piosenki "Śpiewajmy Razem", Daniel Aftyka, kl. II SP

- II Miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Bohaterowie Utworów Jana Brzechwy w Oczach Dziecka", Patrycja Bożek, kl. 0/I SP

- II Miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Malujemy Bajek Świat 2008", Piotr Janczura, kl. VI SP, wyróżnienie Katarzyna Wachnik, Maria Stachyra

- Nagroda I Stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Anioły są takie...", Monika Szwałek, kl. VI SP, wyróznienie Michał Gawroński

- Nagroda I Stopnia w XIX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Świat Moich Marzeń", Katarzyna Wachnik, kl. VI SP, Nagroda II Stopnia Agnieszka Pietrzak, wyróżnienie Kacper Cebryk, Beata Janaszek

- II Miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Lato w Oczach Dziecka", Agnieszka Pietrzak, kl. VI SP, wyróżnienie Piotr Maciąg, Monika Tokarzewska

- II Miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Moja Kartka Wielkanocna", Helena Motyl, kl. II SP

- Zaproszenie do kina - nagroda w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym dla dzieci i młodzieży z zaburzeniami wzroku, Klaudia Pyć, kl. I LO

- I miejsce w Lokalnym Konkursie Plastycznym "Mój Lublin", Konrad Pawlak i Katarzyna Janczura, II miejsce Katarzyna Wachnik i Piotr Janczura, III miejsce Michał Gawroński

- wyróżnienie w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Pocztówka do Świętego Mikołaja", Katarzyna Janczura

- wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Anioł XXI wieku", Ewa Bilewicz

- nagroda w Wojewódzkim Konkurs Plastyczny "Za siedmioma górami...", Konrad Pawlak

- wyróżnienie w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym w Krakowie "Zaczarowana stonoga", Patrycja Bożek

- nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "W różnorodności tkwi bogactwo", Katarzyna Janczura

- I Miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym w Tarnowie "Moja kartka wielkanocna", Helena Motyl, III Miejsce Jakub Sochal

- nagroda w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Moje Beskidy", Konrad Pawlak

- I miejsce na Festiwalu Piosenki Zaczarowanej w Krakowie - Katarzyna Wachnik

Za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze w roku szkolnym 2008/2009  Ośrodek otrzymał Puchar i Dyplom od Prezydenta Miasta Lublin Adama Wasilewskiego.
 



Osiągnięcia wokalno - muzyczne w roku szkolnym 2008/2009
Przedstawiamy osiągnięcia wokalno - muzyczne naszych uczniów w drugim semestrze roku szk. 2008/2009
Pobierz plik w formacie DOC >>>


Występy muzyczne 2007/08
Przedstawiamy osiągnięcia muzyczne uczniów w latach 2007/2008
Pobierz plik w formacie DOC >>>


Osiągnięcia uczniów w Kole literacko-teatralnym:

Konkursy literackie:

- I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Absolwentów III L.O im. Unii Lubelskiej w Lublinie,2009r. M. Brodziak

- III miejsce w VII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji Miłosnej "ERATO", 2009r. M. Brodziak

- Dyplom Laureata w XXVIII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim im. J. czechowicza, 2009r. Piotr Bożym

- Wyróżnienie w Konkursie "Lublin - stolica kultury", 2009r

- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Wyprawa marzeń", 2009r.

 


 

SUKCESY SPORTOWE

Rok 2009


W dniach 2-4.10.2009 W Towarzyskim Turnieju w Goalball współorganizowanym przez nasz Ośrodek nasza drużyna w składzie: Mościcki Marek, Iżewski Łukasz, Ogonowski Kuba, Klimczak Daniel. Zajęła trzecie miejsce.


16-18.10.2009 Rozegrano w Lublinie trzeci finałowy Turniej Mistrzostw Polski w Goalball w którym zespól chłopców w składzie: Mościcki Marek, Iżewski łukasz, Ogonowski Kuba, Klimczak Daniel zajął pierwsze miejsce. Oraz zespół dziewcząt w składzie: Janczura Katarzyna, Bilewicz Ewa, Jarosławska Wiletta, Stachyra Maria również zajęła pierwsze miejsce.


20-22.11.2009 w Mistrzostwach Polski w Goalball do lat 21 drużyna junorów w składzie: Mościcki Marek, Klimczak Daniel, Ięwski Łukasz zajęła pierwsze miejsce. Drużyna młodzików w składzie: Ogonowski Kuba, Tkaczuk Patryk, Wieczorek Andrzej zajęła drugie miejsce. Drużyna dziewcząt w składzie: Janczura Katarzyna, Bilewicz Ewa, Jarosławska Wioletta zajęła pierwsze miejsce.


W dniach 27-29.11.2009 nasi uczniowie Mościcki Marek, Iżewski Łukasz i Klimczak Daniel zasilili trzon Reprezentacji Polski i wzięli udział w Otwartych Mistrzostwach Skandynawi w Golball rozegranych w Szwecji. Zaprezentowali się tam doskonale zajmując I miejsce.