Wybieramy Najbardziej Życzliwą Osobę w Internacie!!!

Wybieramy Najbardziej Życzliwą Osobę w Internacie!!!

W dniu dzisiejszym głosowaliśmy w plebiscycie na  „Najbardziej Życzliwą Osobę w Internacie”.

Tytuł  „Najbardziej Życzliwej Osoby w Internacie” otrzymała:

Katarzyna Bogudał,

II miejsce zajął Filip Olender,

III miejsce zajął Kacper Mitaszka.

GRATULUJEMY !!!

Nominowani z poszczególnych grup:

Kandydat grupy I

Oliwier Leśniak – zdaniem grupy jest życzliwy, na co dzień uśmiechnięty, pomocny i bezproblemowy. Potrafi każdemu powiedziec coś miłego, nie znosi wulgaryzmów. Lubi poznawać nowe smaki kulinarne i nowe sytuacje, jak czegoś nie wie, kulturalnie się dopyta.

Kandydat grupy II

Jan Chołyk – grupa o Janku – nie wybrzydza, nie grymasi, ale ma swoje zdanie, które nie wszystkim się podoba. Lubi ciszę, spokój i poukładany plan dnia. Jest pozytywnie nastawiony do świata, w miarę potrzeb pomaga np.przenieść szafkę, komputer – podłączyć, złożyć, ustawić. Szanuje innych – nie zaczepia, nie szydzi, nie wyśmiewa, nie popycha, nie staje na drodze innym. W dzień powszedni i świąteczny nie przesadnie i w nadmiarze, a w sam raz, używa wszystkich zwrotów grzecznościowych, które zna. Dba o czystość w pokoju, higienę na co dzień oraz ład i porządek wokół. Nie zna brzydkich wyrazów, więc ich nie używa. Gdy jest bardzo zmęczony „ odburknie, ale gdy jest wypoczęty – rozmowa z nim to przyjemność.

Kandydat grupy III

Filip Olender – zdaniem grupy jest pozytywnie nastawiony do świata. Szanuje osoby dorosłe i kolegów, pomaga w nauce i pożycza zeszyty, używa zwrotów grzecznościowych, a unika brzydkich wyrazów. Chętnie wykonuje swoje obowiązki.

  Kandydat grupy IV

Szymon Kłudka – zdaniem grupy, pomaga wszystkim w internacie, zawsze można na niego liczyć, używa słów „ proszę”, „dziękuję”, „ przepraszam”. Jest kulturalny i koleżeński.

Kandydatka grupy V

Kasia Bogudał – zdaniem grupy Kasia dzieli się swoją życzliwością i uśmiechem już od 3 lat. Spełnia wymogi regulaminu, a ponadto  zawsze można na nia liczyć. Pomaga koleżankom w przemieszczaniu się pomiędzy internatem a szkołą. Jest puntualna, odpowiedzialna, wywiazuje się z obowiazków ucznia i wychowanka – służy pomocą potrzebującym. Nie szuka rozgłosu, a jednak jest zauważalna.

Kandydatka grupy VI

Kasia Dzierzbicka – wg grupy Kasię cechuje szeroko rozumiana koleżeńskość, życzliwość wobec rówieśników. Stara się pomagać koleżankom i kolegom w trudnych sytuacjach, nikogo nie krytykuje, a stara się zrozumieć. Do osób dorosłych odnosi się z szacunkiem i powagą, wie jak należy się zachowywać w internacie i w szkole. Odznacza się wysoką kulturą osobistą, jest taktowna i wrażliwa, a stosowanie form grzecznościowych jest u niej na porządku dziennym. Jest lubiana przez grupę, ma poczucie humoru, jest towarzyska, a przy tym bardzo odpowiedzialnie podchodzi do nauki i innych obowiazków.

Kandydat grupy VII

Jarek Grudziński – zdaniem grupy, jest osobą życzliwą w stosunku do swoich kolegów jak i wychowawców. Jest zawsze uśmiechniety, emanuje pozytywną enerią. Nigdy nie odmawia pomocy, zawsze chętny do współpracy. Zachowuje się kulturalnie – używa magicznych słów: dzień dobry, przepraszam, dziękuję.

Kandydat grupy VIII

Kacper Mitaszka – zdaniem grupy jest empatyczny, służy dobrą radą, jest godny zaufania, jeśli może, to chętnie pomaga.

GŁOSUJEMY!!!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.