DLA NASZYCH KOCHANYCH MAM!

DLA NASZYCH KOCHANYCH MAM!

 ,,Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza,

odepchnięta wraca – to miłość macierzyńska.”

        Józef Ignacy Kraszewski

Dzień Matki to chyba jedno z najpiękniejszych świąt w ciągu całego roku, wypełnione kwiatami i serdecznymi życzeniami. Święto to jest wyrazem wdzięczności, szacunku i miłości. Obchodzimy je zawsze 26 maja. Dlaczego właśnie w tym dniu? Może dlatego, by wszystkie najpiękniejsze kwiaty wiosny mogły być ofiarowane kochanym Mamom.

Jedno słowo – MAMA, ileż kryje w sobie treści. Z nim związane są zawsze najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa, pierwsze radości, troski, marzenia, tęsknoty. Każdy z nas chowa w sercu wdzięczność za to, że dała nam największy skarb – życie. W tym dniu wszystkie Mamy obdarzone są szczególnymi dowodami wdzięczności. Przedszkolak przynosi swojej Mamie laurkę, a uczeń własnoręcznie wykonany upominek, dorośli żyjący z dala od Matek ślą im najcieplejsze myśli i życzenia.
Nasi wychowankowie wykonali przepiękne kartki dla swoich MAM.

Wszystkim Mamom z okazji ich Święta, składamy najserdeczniejsze  życzenia długich lat w zdrowiu oraz wszelkiej pomyślności, spełnienia najskrytszych pragnień, jak najmniej trosk i zmartwień  oraz wielu chwil przepełnionych radością i optymizmem.
Życzymy,  aby każdego dnia na Waszych twarzach gościł uśmiech, a miłość, którą nas obdarowujecie, wracała do Was  przez cały czas, tak aby Dzień Matki trwał cały rok.

Kochana Mamo! Życzę Ci, żebyś zawsze szczęśliwa była, w radości i szczęściu żyła. Niech o każdej porze i wszędzie, śmiech na Twojej twarzy będzie!

Za to, że zawsze jesteś przy mym boku, za to, że wskazujesz drogę mi w mroku. Za to, że dni moje tęczą malujesz, dziś Mamo z głębi serca Ci dziękuję!

Mamo, w dniu Twojego święta dziękuję Ci za Twoją miłość, pomoc i wsparcie. Niech na Twojej twarzy zawsze gości promienny uśmiech, a zdrowie nigdy Cię nie opuszcza!

Droga Mamo! Dziękuję za każdy spędzony wspólnie z Tobą dzień. Za pokazywanie mi świata, wsparcie w każdej trudnej chwili i za to, że zawsze pozwalałaś mi być sobą! Kocham Cię!

  

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.