Tajemnice dłoni- cechy Twojej osobowości.

Tajemnice dłoni- cechy Twojej osobowości.

Dłonie różnych ludzi, chociaż podobne, znacząco się od siebie różnią. Sprawa rozbija się nie tylko o fakturę skóry czy ilość tkanki tłuszczowej. Najbardziej znaczące różnice mają związek z długością palców! I chociaż dla niektórych może to stanowić nieistotny szczegół wizualny, to wielu naukowców jest zdania, że ma to związek z cechami charakteru. Cały sekret tkwi w serdecznym palcu, ponieważ – to on świadczy o tym ile testosteronu otrzymaliśmy będąc jeszcze w łonie matki.
Warto przyjrzeć się poniższym przykładom i przekonać się na własnej skórze. Dosłownie i w przenośni.
Jesteście gotowi dowiedzieć się czegoś na temat cech swojego charakteru?
Jeśli tak to wyprostujcie lewą dłoń i porównajcie ją z poniższymi obrazkami.

Typ A: palec serdeczny dłuższy od wskazującego.

Jesteś czarujący! Ogólnie rzecz biorąc ludzie z takim układem dłoni bardzo dobrze wyglądają, są pełni uroku i idealnie dogadują się z innymi. Osoby, które posiadają taki rodzaj dłoni, zazwyczaj są zaliczane do odważnych „graczy”, którzy lubią podejmować ryzyko. Nic dziwnego, ponieważ „typ A” ma w życiu dużo szczęścia i ryzyko zwykle się opłaca. Jednak potrafią być także agresywni, zdarza się, że ich wybuchowe zachowanie budzi przerażenie u innych.
Idealny zawód dla typu A: żołnierz, przedstawiciel handlowy albo dyrektor w korporacji.
Typ B: palec serdeczny jest krótszy od palca wskazującego.

Ten układ należy do ludzi, którzy mają silną wiarę w siebie, a nawet mogą mieć predyspozycje narcystyczne – są naturalnymi liderami. Lubią przebywać w samotności i denerwują się, gdy ktoś im przeszkadza. Ich rady bywają niezwykle pomocne, a słowa dodają otuchy ich najbliższym. „Typ B” twardo stąpa po ziemi i zawsze stara się zachować trzeźwość umysłu. W miłości nie wykonują pierwszego kroku.
Ponadto ich zmysły są często bardziej rozwinięte niż u innych.
Idealny zawód dla typu B: polityk, nauczyciel albo autor powieści.

Typ C: palec serdeczny i wskazujący są tej samej długości.

Ta grupa to ludzie, dla których liczy się miłość i pokój. Są dobrymi mediatorami i kochającymi, wiernymi partnerami. Często są bardziej zrównoważeni niż inni, a także spokojni i skryci. Należą do osób, które wolą słuchać niż mówić. Zawsze mają czas dla bliskich, wysłuchują ich sekretów i zachowują je dla siebie. Współczucie, ciepło i pomoc względem drugiej osoby to cechy, które wyróżniają ludzi spod „typu C”. Potrafią pocieszyć i docenić innych, kiedy ktoś naprawdę tego potrzebuje. To też osoby, które nie rzucają słów na wiatr i wolą trzykrotnie się zastanowić, zanim coś powiedzą.
Idealny zawód dla typu C: pielęgniarka albo pielęgniarz, pracownik socjalny, psychoterapeuta.

Który typ odpowiada Twojej osobie? Zgadza się z Twoimi cechami charakteru?

Źródło:

https://kobieta.onet.pl/dlugosc-palcow-u-dloni-ma-zwiazek-z-osobowoscia-co-mowi-o-tobie/ny2qxhw

littlethings.com

Grafika Google

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.