Koniec I RUNDY

Ostatnia kolejka w I rundzie rozgrywek obydwu lig przyniosła ciekawe mecze i zwroty akcji. W I lidzę po kilku walkowerach został wykluczony Cezary Makowski w jego miejsce zasiadł Krzysztof Mróz i od dzisiaj reprezentuje siebie. Niestety fatalny bilans Czarka powoduje, że będzie miał kłopoty z awansem do baraży, ale przed nami jeszcze 9 spotkań, także wszystko jest możliwe.

Na pozycji lidera I ligi niezmiennie Mateusz Król, który atomowo wręcz zniszczył wszystkich swoich rywali wygrywając każdy mecz. Na uwagę zasługuje fakt, iż Mateusz gra asekuracyjnie i bezbłędnie w obronie. Tylko 3 stracone bramki to wynik godny mistrza. W ataku natomiast najlepszy jest Mirek Fiałkowski i jego 28 bramek daje mu króla strzelców I ligi, niestety atak to nie wszystko i szwankująca obroną plasuje go dopiero na 5 pozycji.

Do gry powrócił Marek Szczerbik, który w ładnym stylu dzisiaj odrobił straty i ponownie jest w fazie awansu do Fazy pucharowej. Siłe ataku Karola Ławniczaka poznał Jakub Sagan, który po wysokiej porażce 6:0 utrzymuje się w walce o puchary, ale już w barażach. Dół tabeli bez większych zmian. Zostaje jeszcze jedno zaległe spotkanie pomiędzy Sebastianem Brzyskim i Kamilem Dudkiem.

Sytuacja w II lidze bez zmian lidera. W dalszym ciągu jest nim Patryk Zdunek. Obecny Mistrz II ligi nie może spać spokojnie bo dopiera druga runda zweryfikuję, kto zasługuje na awans do Play-off. Rożnica punktowa pomiędzy 6-cioma pierwszymi graczami jest minimalna i każdy z nich może wywalczyć awans do fazy pucharowej. Na uwagę zasługuje też gra Daniela Boguckiego, który z dość niskiej pozycji obecnie będzie walczył o baraże. Jednocześnie z 14 bramkami na koncie jest królem strzelców II ligi.

Zapowiada się ciekawa II runda I sezonu FIFA. Do zobaczenia 10 lutego 2020.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *