” Lata dwudzieste, lata trzydzieste….” – Bal Karnawałowy

” Lata dwudzieste, lata trzydzieste….” – Bal Karnawałowy

19 lutego społeczność Ośrodka bawiła się na Balu Karnawałowym pod hasłem: „Lata dwudzieste, lata trzydzieste…”. Inspiracją do stworzenia kreacji karnawałowej był styl retro i w związku z tym, w damskich i męskich elementach stroju pojawiły się koronki, gipiury, żaboty, kamizelki, szelki, meloniki…Tego dnia młodzieży  towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala konferencyjna  wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami  zachęcała do szampańskiej zabawy .

Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno wychowankom , wychowawcom jak i rodzicom. Do tańca porwali wszystkich profesjonalni wodzireje – Panowie: Dawid Modrzejewski i Mariusz Lisowski, zaś oprawę muzyczną imprezy, dobór tanecznych  szlagierów zapewnili nasi zaprzyjaźnieni DJ-e:  Pan Mariusz Dusznik oraz Paweł Goliszewski.

Słodki poczęstunek tradycyjnie przygotowała  Rada Rodziców na czele z p. E. Woźniak oraz Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Radawca. Organizatorów wspierała grupa wolontariuszy-  studentów UMCS, która również przyłączyła się do wspólnej zabawy.

Na balu nie zabrakło zabaw i konkursów, do organizacji których włączyli się opiekunowie Samorządu Uczniowskiego oraz inni nauczyciele.

Ach, co to był za bal !!!!!!!

 

Organizatorami Balu była Rada Młodzieżowa Internatu pod wodzą p. A Jóźwik, p. A. Płachty, p. E. Wiejak

Do organizacji przyłączył się Samorząd Uczniowski we współpracy z nauczycielami:  p. M.Fatyga, p. M. Borucka, P. M. Adamiec, p. J. Kudelski

fot.: p. A. Filipek

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.