Niech żyje bal…!!!!

Niech żyje bal…!!!!

Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki nasi wychowankowie   niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole we wtorek – 5 marca .

Tego dnia młodzieży  towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala konferencyjna  wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami  zachęcała do szampańskiej zabawy .

Zaroiło się od   kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, klaunów, czarodziejów, pracowników służby zdrowia … Były wróżki, księżniczki, diabły i różne  inne stwory i dziwadła…

Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno wychowankom , wychowawcom jak i rodzicom. Zabawę poprowadzili profesjonalni wodzireje: Panowie Dawid Modrzejewski i Mariusz Lisowski https://www.facebook.com/projektwodzirej/ .POLECAMY!!!. Dorośli bawili się wspólnie z młodzieżą do muzyki przygotowanej przez DJ-a, Pana Mariusza Dusznika. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Nie zabrakło ciekawych zabaw, tańców . Spotkaniu towarzyszyła radość, relaks i wspólny śmiech. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Radawca i Rada Rodziców postarały się umilić zabawę ciastami, ciasteczkami, pączkami, faworkami…i co tylko słodkiego się zamarzyło!

Zabawę uatrakcyjniły występy Zespołu Tańca Nowoczesnego „Dance Mania” oraz Formacji Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej „Gamza”. Dodatkową atrakcją dla naszej młodzieży była nauka tańca, którą poprowadzili tancerze z „Gamzy i wspólna zabawa z tancerzami.

Organizatorami Balu była Rada Młodzieżowa Internatu pod wodzą p. A Jóźwik, p. A. Płachty, p. E. Wiejak

Do organizacji przyłączył się Samorząd Uczniowski i Rada Rodziców