VI Międzyinternacki Konkurs Piosenki Walentynkowej „Wyśpiewam Ci, jak Cię kocham”

VI Międzyinternacki Konkurs Piosenki Walentynkowej „Wyśpiewam Ci, jak Cię kocham”

7 lutego odbył się VI już Konkurs Piosenki Walentynkowej ” Wyśpiewam Ci, jak Cię kocham”. Do rywalizacji w konkursie przystąpili wychowankowie z Bursy nr 1, Bursy nr 2, Bursy nr 5, Bursy Szkół Artystycznych, Bursy Szkolnej z Lubartowa, Internatu XXI LO, Internatu Centrum Edukacji Zawodowej w Świdniku i naszej placówki reprezentowanej przez Rafała Ugarenko i Agatę Popławską.

Uczestnicy starali się w bardzo oryginalny sposób odpowiedzieć na pytanie „czym jest miłość”, a wśród młodzieży i wychowawców nie zabrakło entuzjastów dobrej muzyki i śpiewu. W jury konkursu zasiadali Pani Wicedyrektor Danuta Kaczorowska, Pani Dyrektor Renata Bielecka z Bursy nr 2, Pan Wiesław Bodo, doradca metodyczny. Naszymi gośćmi honorowymi byli przewodniczący Rady Gminy Konopnica Pan Andrzej Duda i radna Pani Ewa Żydek, którzy ufundowali słodkie nagrody dla wszystkich uczestników.Oprawę muzyczną konkursu zabezpieczał Pan Mariusz Dusznik. Poziom konkursu był bardzo wysoki i jury miało niemały problem z przyznaniem nagród i wyróżnień.

Nagroda Grand Prix i Puchar dla najbardziej rozśpiewanej Walentynki trafiła do Agaty Popławskiej z naszego Ośrodka.

I miejsce: Monika Izdebska z Bursy nr 1

I miejsce: Julia Ciepiel z Bursy Szkół Artystycznych

II miejsce: Aleksandra Potapiuk z Bursy nr 2

III miejsce: Alina Bezborodko Internat PCEZ w Świdniku

III miejsce: Martyna Wróbel z Bursy Szkół Artystycznych

Nagrodę Publiczności zdobyła Monika Izdebska z Bursy nr 1, Nagrodę za umiejętności aktorsko – wokalne zdobyli Danill Tomachyńsky i Maksat Bairamov z Bursy nr 5, Nagrodę za ciekawą interpretację zdobył Kacper Piórko z Internatu XXI LO , Nagrodę za oryginalność wykonania zdobyli wychowankowie z Internatu ZSE: M. Pisula, M. Karasek, S. Grzywa, P. Stręciwilk, D. Żydek, H. Zielonka.

Wyróżnienia otrzymali: A. Karabela z Internatu XXI LO, R. Ugarenko z SOSW, W. Jurko z Bursy Szkolnej w Lubartowie, A. Wazulenko z Internatu PCEZ w Świdniku, H. Sobiek z Bursy nr 1.

Mamy nadzieję, że udział w Konkursie był dla wszystkich wielką przygodą i możliwością zdobycia nowych doświadczeń oraz poznania ciekawych ludzi !!!

organizatorzy: p. A. Płachta, p. H. Górniak, p. E . Wiejak

osoby wspomagające: p. A. Jóźwik, p. A. Ligiencka, p. J. Słotwiński, p. A. Filipek, p.M. Kozieł

fot.: p. A. Filipek

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.