„Cicha noc, święta noc, …”

„Cicha noc, święta noc, …”

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości i piękna, czas okazywania sobie nawzajem miłości i życzliwości. Ze świętami związane są różne tradycje, a jedną z nich jest wieczerza wigilijna obecna w internacie od wielu lat. W tym roku odbyła się 13 grudnia.

W świąteczny nastrój wprowadziła nas Rada Młodzieżowa Internatu w swoich życzeniach. Wedle internackiego zwyczaju honory gospodyni wigilijnej wieczerzy pełniła Pani Wicedyrektor Danuta Kaczorowska i to ona witała Panią Dyrektor Iwonę Majewską, Panią Wicedyrektor Beatę Pałkę ,zaproszonych gości, przedstawicieli gminy Konopnica, z którymi współpracujemy od wielu lat: Przewodniczącego Rady Gminy Pana Andrzeja Dudę i Radną Panią Ewę Żydek.  Były życzenia, opłatek, wspólne kolędowanie i wspaniałe prezenty od naszych gości, drukarka z kserokopiarką w pełni wyposażona w papier i dodatkowy toner oraz mnóstwo słodyczy. Te wyjątkowe chwile z pewnością na długo pozostaną w naszej pamięci.

Wigilia przebiegała w atmosferze rodzinnego ciepła i wzajemnej życzliwości. I takiej wigilii oraz całych Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim!!!

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA OTRZYMANE PREZENTY: PANU POSŁOWI JANOWI ŁOPACIE,  PANU PRZEWODNICZĄCEMU RADY GMINY ANDRZEJOWI DUDZIE, RADNEJ GMINY EWIE ŻYDEK !!!

organizatorzy: p. H. Górniak, p. A. Jóźwik, p. A. Ligiencka, p. A. Płachta, p. E. Wiejak, p. A. Filipek, p. M. Kozieł

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.