Jesteśmy w kontakcie !!! – Dzień Odnawiania Znajomości

Jesteśmy w kontakcie !!! – Dzień Odnawiania Znajomości

Ilu jest takich ludzi, z którymi kiedyś śmialiśmy się do upadłego, przeżywaliśmy przygody? Tymczasem, ilu z naszych kolegów i koleżanek z dzieciństwa, gimnazjum, liceum zostało już zapomnianych i choć nadal widnieją na liście kontaktów, to stanowią już tylko widma. To zrozumiałe, szkoła się skończyła, drogi dawno się rozeszły i jakoś nie było okazji, żeby napisać, zadzwonić lub spotkać się z nimi.

Dzień Odnawiania Znajomości to idealna okazja, aby odbudować kontakt ze starymi znajomymi, aby przypomnieć sobie o dawno niewidzianych kolegach ze szkolnej ławki, spróbować odnaleźć do nich numer telefonu i powspominać czasy, kiedy razem biegało się na boisku albo chodziło na wagary.

Zachęcamy Was, aby napisać do nich zwyczajne:  „Cześć, co słychać? Dawno się nie widzieliśmy”, a być może okaże się, że tematów do rozmowy – nawet po takim czasie – wcale nie brakuje.
21 maja to również wspaniały moment na to, aby wybaczyć sobie wszystkie niejasne sytuacje i sprawione przykrości sprzed wielu lat. Być może odezwanie się do osoby, na której kiedyś wyjątkowo nam zależało, sprawi, że wrócą nasze bratnie dusze sprzed lat, a urwany kontakt da się naprawić i utrzymywać do końca życia.

Teraz tylko od Ciebie zależy, czy chcesz zadzwonić do przyjaciela z dzieciństwa. Może czeka Cię wielka niespodzianka i odnowienie kontaktów, a może wielkie rozczarowanie? Nie przekonasz się, dopóki nie spróbujesz…

Zamiast jedynie myśleć o dawnym przyjacielu, zrób pierwszy krok – napisz lub zadzwoń! Spraw, by Dzień Odnawiania Znajomości stał się i Waszym Świętem!

 

Źródło: https://pikio.pl/dzien-odnawiania-znajomosci-070519/
https://pikio.pl/dzien-odnawiania-znajomosci-070519/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.