NAGRODY I WYRÓŻNIENIA ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU


ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNO – FOTOGRAFICZNEGO
„UROKLIWE ZAKĄTKI LUBLINA I OKOLIC”

Nasz Ośrodek, nawiązując do Jubileuszu 700 – lecia Lublina, zorganizował
Wojewódzki Konkurs Plastyczno – Fotograficzny „Urokliwe zakątki Lublina i okolic”. Inicjatywa ta spotkała się z dużym zainteresowaniem młodzieży z Lublina oraz województwa. Napłynęło wiele ciekawych i oryginalnych prac. Poprzez wyrażenie wypowiedzi plastycznej, osobistego stosunku do otaczającej rzeczywistości zostało pokazane piękno zabytków Lublina, niepowtarzalności pejzażu Lubelszczyzny. 
Nagrody zostały ufundowane przez Kancelarię Prezydenta Miasta Lublin, nagroda główna przez Związek Polskich Artystów Plastyków oddział Lublin, oraz przez panią Agatę Filipek.

Jury konkursowe pod przewodnictwem prezesa Lubelskiej Szkoły Fotografii pana Karola Zienkiewicza postanowiła przydzielić następujące nagrody;
I miejsce w kategorii fotografia: Dorota Pasicz, uczennica SOSW dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej w Lublinie ul. L. Herc 4
II miejsce: Aleksandra Ostasz, uczennica Technikum „Lider, Bursa Szkolna Nr 2 ul. Dolna Panny Marii 65 w Lublinie, ” pod opieką wychowawcy: p. Kingi Zabawskiej
III miejsce: Michał Podkański, uczeń Gimnazjum nr 15 im. Jana Pawła II ul. Elektryczna 51, pod opieką: p. Moniki Tomczak
Wyróżnienie: Sylwia Nazaruk uczennica SOSW dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej w Lublinie ul. L. Herc 4

Komisja konkursowa pod przewodnictwem  art. plas. prezesa  Związku Plastyków Artystów Plastyków pana Wojciecha Mendzelewskiego oceniła prace w kategorii plastycznej.
Komisja konkursowa postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:
I nagroda – Weronika Kondrat, Gminny Dom Kultury w Cycowie, pod opieką pani Maryli Giszczak
Dwie drugie równorzędne
II nagroda – Wiktoria Ćmiel, Zespół Szkół w Werbkowicach, naucz. pani Zdzisława Tracz – Mardofel
II nagroda – Szymon Koziński, V LO, Lublin, , ul. Lipowa 7, naucz. pani Krystyna Rybka
Trzy trzecie równorzędne
III nagroda – Joanna Skowyra, Zespół Szkół Werbkowice, naucz. pani Zdzisława Tracz – Mardofel
III nagroda – Marta Turowska, V LO Lublin, ul. Lipowa 7, naucz. pani Krystyna Rybka,
III nagroda –  Magdalena Dzida, SOSW Lublin, ul. Wyścigowa 31 naucz. pani Agnieszka Kita

Wyróżnienia rónorzędne:

  1. Mateusz Mierzicki, SOSW nr 1 w Lublinie, Al. Spółdzielczości Pracy 65, naucz. pani Iwona Samuła
  2. Jagoda Jaremek, Internat XXI LO, Lublin, ul. Słowikowskiego 6, naucz. Marta Kęsik,
  3. Paulina Skowyra, Zespół Szkół Werbkowice, naucz. pani Zdzisława Tracz – Mardofel
  4. Oliwia Fidut, Gminny Dom Kultury w Cycowie, naucz. pani Maryla Giszczak
  5. Kamila Bąk, Gminny Dom Kultury w Cycowie, op. naucz. Maryla Giszczak,
  6. Emilia Sawicka, Gminny Dom Kultury w Cycowie, naucz. pani Maryla Giszczak
  7. Sandra Prokopiuk, Gminny Dom Kultury w Cycowie, naucz. pani Maryla Giszczak,
  8. Oliwia Bilik, Gminny Dom Kultury w Cycowie, naucz. pani Maryla Giszczak,
  9. Kaja Słowińska, V LO, Lublin, ul. Lipowa 7, naucz. pani Anna Lipczyńska,
  10. Magdalena Talarowska, V LO Lublin, Lipowa 7, naucz. pani Krystyna Rybka,
  11. Dawid Jakubiuk, V LO Lublin, Lipowa 7, naucz.. pani Krystyna Rybka,
  12. Julia Jędrasik, V LO Lublin, ul. Lipowa 7, naucz. pani Krystyna Rybka,
  13. Michał Janik, SOSW Lublin, ul. Wyścigowa 31,