Poczta Walentynkowa

Poczta Walentynkowa

Walentynki już tuż tuż, dzień w którym okazujemy sobie miłość, przyjaźń i wdzięczność. Niestety, w czasie pandemii koronawirusa nie możemy liczyć na większość z klasycznych aktywności, odpada zatem wizja spotkania z bliską nam osobą czy też w gronie przyjaciół. Jak w takim razie spędzić ten czas… Rada Młodzieżowa Internatu postanowiła kultywować tradycję „poczty walentynkowej”, ale w innej niż dotychczas formie, czyli online.
Poczta walentynkowa to doskonała okazja, aby wyznać miłość swojej sympatii lub powiedzieć komuś, że się go po prostu lubi, że jesteśmy wdzięczni za to, że jest.
Przygotujcie elektroniczną kartkę walentynkową lub napiszcie życzenia na zwykłej kartce i zróbcie zdjęcie. Kartki mogą być anonimowe (Wasze dane z maila zostaną tylko do wiadomości opiekunów RMI – zapewniamy dyskrecję) lub odważniejsi mogą się podpisać. Decyzja należy do Was.

Zgłoszenia i termin:

Osoby, które chcą wziąć udział w akcji przesyłają życzenia  w dowolnej formie do 13.02.2021r. na adres e-mail:  forum.sosww31@gmail.com
W tytule prosimy napisać WALENTYNKA.
Wasze „Walentynki” opublikowane będą na profilu fb  i stronie Internatu w poniedziałek 15.02.2021r. Zaglądajcie i sprawdzajcie.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.