,,Taka pizza smakuje najlepiej’’

,,Taka pizza smakuje najlepiej’’

Zajęcia kulinarne cieszą się u nas niezmienną popularnością.
Entuzjastami szlifowania kulinarnych umiejętności  tym razem – pieczenia pizzy okazali się chłopcy i dziewczęta z gr.V i VI.
Sekret udanej pizzy to nie tylko dobry przepis na ciasto i sos, choć  większość osób właśnie tym elementom poświęca najwięcej uwagi. Równie ważna, a może i najważniejsza jest wzajemna współpraca oraz atmosfera panująca na zajęciach. U nas jak zwykle nie zabrakło humoru  i radości ze wspólnego przygotowywania potrawy.

 Ciasto zostało sporządzone  według specjalnej receptury, składniki i przyprawy dobieraliśmy według własnych  upodobań dzięki czemu zajęcia kulinarne stały się  dla nas  fascynującą podróżą do świata smaków, zapachów i kolorów.
W ten sposób przygotowane pizze powędrowały do piekarnika, by po dłuższej chwili zaskoczyć bogactwem swego smaku.  Ich zapach długo roznosił się po internacie  kusząc pozostałych wychowanków.
Podsumowaniem warsztatów była wspólna degustacja pizzy w przyjaznym gronie oraz rozmowy w miłym towarzystwie. Konsumowana w gronie rówieśników smakowała wyśmienicie!. Można powiedzieć, że nasze zajęcia były prawdziwą ucztą dla duszy i ciała.
Z niecierpliwością oczekujemy  na kolejne zajęcia i nowe doznania kulinarne.


Organizatorzy:
mgr A. Jóźwik
mgr E.Wiejak

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.